Największą przyjemnością dla kobiet są zakupy

Wakacje mijają niezwykle szybko. Jeszcze szybciej uciekają nasze dni urlopowe. Ani się obejrzymy, a trzeba będzie wrócić do pracy, pożegnać luksus spania do południa, a już niedługo również zmienić ubrania na cieplejsze. Im dłuższy był nasz wypoczynek, tym trudniej chyba będzie wrócić do rutyny codzienności i chodzenia do pracy.
Jak znaleźć motywację? Niektórzy radzą, aby robić sobie przerwy na kawę. Inni doradzają, aby stopniowo wchodzić na wyższe poziomy ilości obowiązków do zrobienia „na teraz”. Ustalenie priorytetów działania również może być dobrym sposobem, aby nie zarzucić się wszystkimi sprawami od razu po powrocie z urlopu. Jednak najważniejsze są chyba drobne przyjemności, które mogą zmotywować do działania nawet w trudny dzień.

Kobiety mogą sięgnąć po ulubioną czekoladę (nie mówię tu o zajadaniu się nią codziennie, ale w ramach wyjątku podniesienia nastroju). Przerwa na dobrą kawę i chwilę oddechu również może zadziałać. Warto przy tym pamiętać, aby odciąć się na moment od obowiązków i cieszyć się z tych drobnych przyjemności. Największą zaś przyjemnością dla kobiet są niewątpliwie zakupy. Kolekcja jesienna odzieży damskiej, czy to oglądana w katalogach, czy może na wieszakach sklepowych, potrafi zdziałać cuda. Warto przeznaczyć pewną kwotę na poprawienie sobie samopoczucia w ten sposób, zwłaszcza tuż po powrocie z urlopu. Wtedy bowiem najbardziej potrzebujemy motywacji do działania.

Jak widać sposobów na poprawienie sobie samopoczucia i wdrożenia się na powrót w tryb pracy jest całkiem sporo. Nie wymieniłam tu chyba nawet połowy. Każdy z pewnością znajdzie coś, co jemu będzie odpowiadało.

Sprawdź: kurtka puchowa jak wybrać najlepszą?